< Zpět

RockPoint

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Michala Pencová
Umístění/číslo: suterén / 18
Telefon: +420244472578
Email: rockpoint.praha.pankrac@rockpoint.cz
Webové stránky: www.rockpoint.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

V Rock Pointu naleznete široký výběr funkčního oblečení a vybavení pro outdoorové aktivity, jakými jsou například výlety do přírody, vysokohorská turistika anebo horolezectví. V teplejších měsících je obchod zaměřen na oblečení a vybavení pro trekking, kempování, ale i oblečení pro cyklistiku, běh či in-liny. V zimních měsících je zde kompletní nabídka oblečení pro sjezdové, skialpové i běžecké lyžování. Najdete zde špičkové produkty s membránou Climatic a Gore - Tex s parametry vždy odpovídajícími předpokládanému místu použití a z kvalitních materiálů jako je Polartec a Windstopper. V našem obchodě si vybere každý, od příležitostných sportovců až po ty nejnáročnější.

V obchodě se také nachází rozšířená nabídka produktů Keen, Smartwool a Icebreaker. Produkty Smartwool a Icebreaker jsou vyrobené z nejkvalitnější ovčí vlny merino a určené pro všechny druhy aktivit, od běžného nošení ve městě až po extrémní podmínky v alpách. V létě poskytuje prodyšnost, chladí a dokonale pohlcuje zápach, v zimě uživatelé ocení výborné izolační vlastnosti. Materiál hydrofobní s vysokou absorpční vlastností - dokáže pojmout až 2/3 své váhy a stále hřát.

V sortimentu najdete také stále se rozšiřující nabídku EKO výrobků – produktů, které díky použitým materiálům a technologickým postupům výroby šetří životní prostředí.

Vybrat si dále můžete ze světových značek jako Mountain Hardwear, Hannah, Osprey, Garmont a dalších. Na Vaši návštěvu se těší tým odborně proškolených prodavačů.

TOPlist