< Zpět

Dětský koutek

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Eva Havlíková
Umístění/číslo: přízemí / 61
Telefon: +420736490495
Email: info@timeoutplus.cz
Webové stránky: www.timeoutplus.cz/
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna ve stylu starobylého Aztéckého města obklopeného džunglí s divokými zvířaty. Samotný vchod do dětského koutku pečlivě střeží had v nadživotní velikosti. Dětský koutek je kocipován tak, aby si jeho atmosféru mohly dokonale užít jak děti od tří let, tak jejich mladší kamarádi (ti však pouze s dospělým doprovodem starším 18-ti let). Ve vybavení dětského koutku nechybí skluzavka do balónků, minikino s plazmovým televizorem a prostorovým ozvučením, ani výtvarná zóna pro šikovné ruce našich malých návštěvníků.

Mezi nejoblíbenější hračky patří v poslední době i dřevěná vláčkodráha, určená pro všechny věkové kategorie. Starší děti budou určitě nadšené ze vzdušného hokeje a interaktivní zóny s hracími konzolemi Sony Playstation a Nintendo Wii.

Pro pohodový a bezpečný pobyt našich nejmenší návštěvníků do 3 let věku a jejich doprovod je v dětském koutku vytvořen oddělený prostor.

Pro dospělý doprovod je k dispozici i malé sezení, kde si může dopřát lehké občerstvení v podobě kávy a vybraných nealkoholických nápojů.

Celková kapacita koutku: 44 dětí

Dětský koutek je určen pro děti od 3 let, u dětí mladší 3 let je nutný doprovod osobou starší 18-ti let.

Prostředí: Aztécká džungle

Ceník služeb:

do 60 min 68 Kč
do 90 min 98 Kč
do 120 min 128 Kč
do 150 min 158 Kč
do 180 min 188 Kč

každá další započatá hodina + 100 Kč
doprovodná osoba 30 Kč

TOPlist