< Zpět

FADE

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Umístění/číslo: přízemí / 54
Telefon: 725 591 394
Email: arkady@fade.cz
Webové stránky: www.fade.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

Obchod FADE nabízí velký výběr kabelek, bot a drobných doplňků od známých značek.
Najdete zde značky Guess, Michael Kors, Patrizia Pepe a Calvin Klein.

Více info najdete na www.fade.cz

GUESS & MARCIANO
GUESS je jednou z nejznámějších fashion společností na světě díky své prvotřídní image a okouzlujícím kolekcím. V roce 1980 byl denim zastaralý a nemódní. Zakladatelé značky, bratři Marcianovi, ovšem spojili evropský styl s tradiční americkou tkaninou a změnili vnímání denimu navždy tím, že vytvořili smyslnou, inovativní a nadčasovou linii Marilyn Jean. Základem úspěchu značky je inovátorská reklama, která se zaměřuje spíše na image značky než na specifické produkty a vyjadřuje tak postoj a životní styl. Když lidé myslí na GUESS, myslí na „dívky GUESS" a na mezinárodní ikony jako jsou Claudia Schiffer, Eva Herzigová, Naomi Campbell, Adriana Lima či Jennifer Lopez. „Dívka Guess" ztělesňuje ducha a svůdnost značky-pohled na život jako umění a nepolevující pocit objevování se nadále vyvíjí v cestě života amerického snu. Je to stálé nadšení a vášeň, jenž žene společnost kupředu. Jeden svět, jedna značka.

CALVIN KLEIN
Calvin Klein je americký návrhář známý jako minimalista se smyslem pro detail. Calvin založil svoji společnost roku 1968, kdy se specializovala pouze na džínové oděvy. V roce 1982 představil svoji první kolekci spodního prádla, které se stalo nejprodávanějším na světě. V dnešní době představuje Calvin Klein světovou lifestylovou značku, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Nabízí oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokativní a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti. Mezi známé osobnosti, které se stali tváří kampaní patří například modelka Kate Moss, zpěvák Justin Bieber či slavné sestry Kardashian a Jenner.

MICHAEL KORS
Michael Kors je světově uznávaný návrhář doplňků a oblečení. Společnost založená v roce 1981 v současné době vyrábí řadu produktů pod signaturou Michael Kors. Mezi tyto produkty patří kabelky, obuv, hodinky, šperky, brýle, pánské a dámské oblečení. Pozoruhodný návrhář má vrozený smysl pro lesk a nadčasovou eleganci. Michael Kors získal četná ocenění v rámci módního průmyslu a za svou filantropii získal respekt a náklonnost milionů lidí. Zcela se věnuje vizi stylu, který je stejně sofistikovaný jako je shovívavý, ikonický a moderní. Vytvořil luxusní životní styl s celosvětovým dosahem.

PATRIZIA PEPE
Příběh Patrizia Pepe se začíná psát ve Florencii roku 1993, kdy byla společnost založena Patrizii Bambi a Claudiem Orrea. Název „Pepe“ je od samého počátku symbolem identity. Od té doby ženy dokáží zkombinovat praktičnost každodenního života a zároveň půvab pro zvláštní příležitosti díky elegantní minimalistické linii a pečlivé pozornosti k detailu. Koncept je ideální pro dnešní ženu: dynamická, smyslná i elegantní. Značka tvoří ikonické oděvy s nespornou originalitou a nadčasovostí. V roce 2005 byla představena první pánská kolekce a o dva roky později následovala linie dětská. Hlavní tváří této značky je popová zpěvačka Dua Lipa.
 

TOPlist