< Zpět

Destroy

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Ivana Kutalová
Umístění/číslo: přízemí / 68
Telefon: +420727896979
Email: globenetwork@centrum.cz
Webové stránky: www.destroystores.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

Síť obchodů Destroy (dříve pod názvem The Art) přišla roku 1992 na český trh s nabídkou světoznámých evropských módních značek, jejichž počet se snaží rok co rok stále rozšiřovat a zaujmout tak široké spektrum zákazníků, aby uspokojila poptávku jak po módních trendech, tak po funkční obuvi. V širokém sortimentu zboží najdete v Destroy boty, kabelky, pásky, peněženky a další drobné doplňky takových značek jako jsou například italské fashion brandy Replay, Miss Sixty, Killah a Diesel, španělské přední značky Camper, Desigual, či Art a ve výčtu sortimentu by určitě neměly chybět populární značky Tommy Hilfiger, Calvin Klein a francouzská Lacoste.

Image společnosti Destroy je založena především na osobním přístupu ke všem klientům. Zákazníkovi je tak v případě potřeby poskytnuto poradenství školených prodejních asistentek, a to jak ve správném výběru zboží, tak ve způsobu péče o vybraný výrobek. Destroy se tak stává vyhledávaným zprostředkovatelem nejnovějších trendů v oblasti módní obuvi a doplňků. Díky inovativnímu přístupu manažerské platformy obchodního řetězce Destroy byl v loňském roce uvedena v provoz i internetová prodejna, díky které se nejnovějšími módními hity mohou těšit i zákazníci ze vzdálenějších měst od hlavního města, kde je v dnešní době umístěno 6 kamenných prodejen.

Představujeme Vám novou kolekci módní obuvi Podzim – Zima 2012 obchodu Destroy.
Síť obchodů Destroy nabízí módní dámskou, pánskou a ve vybraných obchodech a na svém eshopu www.destroystores.cz i dětskou obuv oblíbených značek jako jsou například italské fashion brand - Replay, Miss Sixty, Diesel, španělské přední značky - Camper, Desigual, populární značky - Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Napapijri, Geox a francouzská Lacoste.
V obchodech Destroy kromě nabídky obuvi můžete zakoupit také kabelky, peněženky a další módní doplňky nejen výše uvedených značek. Širokou nabídku obchodů Destroy doplňují dnes velmi oblíbené Crocs a Converse v různých barevných kombinacích, stylech a materiálech.

Nabízíme značky: Replay, Diesel. Lacoste, Tommy Hilfiger, Miss 60, Crocs, Calvin Klein, Pepe Jeans, Napapijri, Converse, Adidas, Nike, Puma, Bronx, Blink, Mel,Camper, Geox, Ecco, Art Timberland, Sorel...

TOPlist