< Zpět

Coccinelle

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Ivana Fuksová
Umístění/číslo: přízemí / 79
Telefon: +420 777 362 655, +420 601 375 275
Email: pr@coccinelle.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

COCCINELLE kolekce jaro/léto 2017

Optimismus, exploze barev a snadná výzva: Coccinelle kolekce jaro/ léto 2017 pěje ódou na radost ze života, zlehčuje pravidla elegance a svádění. Kabelky jako poklad. Kabelky se základními a čistými liniemi, které pojmou různé světy z mnoha pohledů současných žen.
Bezstarostné, hravé, svěží: to jsou klíčová slova pro kabelky Coccinelle kolekce jaro/léto 2017. Flirt s kouzlem 50. a 60. let. Jen detaily půvabu jsou povolené. Od pastelových barev, které zdobí kultovní B14 (jemně žlutá, baby růžová a světle modrá) k vícebarevným kabelkám různých tvarů a velikostí včetně mini mini bag, které můžete nosit samostatně nebo připnuté k velké kabelce. Rytmická hra černé a bílé, laser cut technika s optickým efektem šerosvitu. Tato kolekce Coccinelle se hravosti nebojí.
V nové kolekci Coccinelle uvidíte mino jiné i kabelky inspirované 70. léty v duch rock-and-rollu. Semiš, kůže, voštinové plátno a cikánské výšivky. Kabelky zdobené laserovými řezy a zlatými sponami doplňují dva odnímatelný ramenní popruhy ve stylu „Guitar“.
Snová a dívčí, to je jako vstoupit do cukrárny: telecí kůže v Macaron barevných odstínech pro must-have Coccinelle kabelku Clessidra , ton-sur-ton sponou pro kabelku Arlettis. Chuť "flower power" ucítíte na mnoha modelech, dokonce i na cestovní taškách.
URBAN ENERGY: pro aktivní ženy má nová kolekce Coccinelle minimalistické a funkční modely. Kabelky přes rameno, brašny a shopper bags, které upřednostňují absolutní pohodlí a celkovou eleganci.
Nová kolekce Coccinelle je pozitivní, vášnivá a plná volnosti. Praktická a dynamická. Tvary, šití a kovové doplňky jsou zjemněné semišem a hadím vzorem. Pudrově růžové a terakotové odstíny jsou vypůjčené od pouští v Kalifornii.
Cítí se v pohodě, cítit se dobře: Coccinelle energie je nakažlivá.  

TOPlist