< Zpět

Marciano Guess

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Simona Třísková
Umístění/číslo: přízemí / 74
Telefon: +420720142235
Email: gbm.arkady@ece.com
Webové stránky: www.fade.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

Marciano Guess nabízí luxusní dámské a pánské oblečení včetně doplňků. Značka Guess patří mezi nejznámější módní značky již od 80.let.

Jarní kolekce 2016 Marciano Guess představuje reklamní kampaň s exotickou kráskou argentinského původu, modelku a herečku Belen Rodriguez, fotografovanou u bazénu ve slunečném Malibu v Californii.

Paul Marciano a uznávaný italský fotograf Joseph Cardo zachytili svůdnou a krásnou Belen v dechoberoucí kampani v pozadí s klidným západem slunce, který reflektuje dokonalou postavu Belen. Sluneční zářivé a teplé oranžové tóny smíchané s barvami oblohy zvyšují velkolepost kampaně a doslova přináší fotografie k životu.

Marciano Guess jarní kolekce 2016 je zdůrazněna v celé kampani a nabízí řadu vynikajících stylů. Do jarních must have patří široké nohavice s pruhy nebo pletené kalhoty s jemným třpytem a elegantní černý oblek. Barvy v kolekci od tónu broskve, fuchsie, korálů a šedozelené. Lehké maxi šaty působí romanticky a dodávají dotek ženskosti. Sofistikované flare šaty a dvoudílné sukně jsou dokonalým zakončením sezony.


Více o nových kolekcích se dozvíte na marciano.guess.eu

 

 

TOPlist