< Zpět

H&M

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Jan Štryncl
Umístění/číslo: přízemí / 64
Telefon: +420244404670
Webové stránky: www.hm.com
Zobrazit na mapě

VEČÍRKOVÁ SEZONA ZAHÁJENA

16 /04 /2018

Celou zimu jsme se na to těšili. Na ten pocit, až si dáme první víno s kamarádkou venku, až zažijeme žhavou venkovní party nebo až si s klidem užijeme víkendové BBQ na terase. Je na to připraven i váš šatník? S party kolekcí H&M určitě!
Nakupte si rozevláté letní šaty nebo praktické overaly v pastelových barvách a s detaily krajky a užijte si toto jaro se vším všudy. https://bit.ly/2GSNRad

Také vám nejvíc magické přijdou ty kousky, po kterých můžete sáhnout kdykoli a pro jakoukoli příležitost? Takové, které se hodí ke všemu v šatníku a navíc skvěle padnou? Přesně takových je nová kolekce H&M plná!
Objevte kouzlo barev, jako je khaki zelená, zemitá hnědá nebo skořápkově bílá, a super pohodlných střihů i kvalitních materiálů. Klíčem k vytvoření svěžího outfitu je právě jejich kombinace. https://bit.ly/2GSNRad

Fotogalerie

Popis obchodu

Švédský módní podnik H&M nabízí svým zákazníkům jedinečnou výhodu prostřednictvím své obchodní myšlenky - móda a kvalita za nejlepší cenu! V pobočce Arkády Pankrác naleznete módu pro ženy, muže, děti i teenagery. V dámském oddělení naleznete módu pro těhotné nazvanou věrně MAMA; určenou pro ženy, které chtějí jít s trendy i v době svého těhotenství. Vítejte u H&M!

TOPlist