< Zpět

DATART

Informace

Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný ved.: Alena Polatová
Umístění/číslo: 1. patro / 94
Telefon: 606 602 149
Email: pan1.management@datart.cz
Webové stránky: www.datart.cz
Zobrazit na mapě

Fotogalerie

Popis obchodu

Dobrý den!

Jsme rádi, že Vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny.

V našem obchodě objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky a kuchyňské studio, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství.

Výhodným nákupem však naše péče zdaleka nekončí:

Datart nejsou jenom ledničky a mikrovlnky – je to také kuchyňské studio, ve kterém vám naši specialisté pomohou při vývoji nové kuchyně od vytvoření designového návrhu až po jeho realizaci. Vedle široké řady kuchyňských spotřebičů nabízíme i kvalitní kuchyňský nábytek od německých výrobců.

Využít můžete bezkonkurenční nabídku služeb, například: 

Vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady. 

Vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dalšími vybraným zbožím. V případě poruchy Vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní. 

na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci. 

Vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení Vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video.

Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecialistou, který si Vás bude vážit a nabídne Vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

Těšíme se na shledanou!

TOPlist